ELEKTROMANYETİK

 

HER  ANNE BABA BEBEĞİNİ KORUMAK İSTER

Ürünümüz anne karnında olan bebeği (ceninden fetus a kadar) gebeliğin ilk ayından doğum gerçekleşene kadar olan sürede elektromanyetik radyasyondan korumak amacıyla tasarlanmıştır. Ayrıca bu dönemde anne karnının dış yüzeyinde oluşabilecek bütün bakteriyel oluşumların üründe kullandığımız % 99 gümüşün antibakteriyel özelliği ile ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

Bilindiği gibi  elektrik insan hayatına girdikten sonrasında ortaya çıkan elektromanyetik kirlenme insan ve diğer canlılar üzerinde olumsuz etkiler oluşturmaktadır. Bu kirlenmeye, gözle görünmediği için ve etkilerinin hemen ortaya çıkmamasından dolayı yeterli önem verilmemektedir.

Elektromanyetik radyasyon yayan cihazlar , cep telefonları , radyo tv kanalları , bilgisayar ve tv ekranları ,baz istasyonları , x ray cihazları , yüksek gerilim hatları , kablosuz ağ bağlantıları, kablosuz haberleşme cihazları vs gibi uzayıp gitmektedir.

Elektromanyetik radyasyonun etkisinde kalan gebelerde düşük oranının arttığı öne sürülmektedir. Ayrıca bebeğin kemik yapısında normalden daha az gelişme olduğu, böbrek, böbreküstü bezlerde, karaciğer , beyin gelişiminde olumsuz yönde etkili olduğu üzerine birçok çalışma yapılmıştır. Doğan çocuklarda davranış bozukluğu olmak üzere çeşitli ruhsal bozukluk riski taşıdığı İngiltere de yapılan bir araştırmada ortaya çıkmıştır.

İnsan vücudu elektromanyetik  radyasyon etkisinde kaldığında bu radyasyonu emer.  Bu emiş hücrelerle gerçekleşir ve bebeğin hücrelerinde değişim başlar ( büyümeden dolayı bebekte hücre çoğalması çok hızlı gelişmektedir). Hücrelerin DNA sı değişir ve tahrip olur. Bu değişiklik başta kanser olmak üzere birçok hastalığa yol açar.

Elektromanyetik alanın zararları.

  1. Termal etki
  2. Hücre yapısında tahribat , buda aşağıdaki sonuçları doğurur

-  Hücrede büyük moleküllerin deforme olması
-  Hücre yapısının birbirine yapışması
-  Hücre zarında delikler açılması (elektro-parosyon)
-  Ca-ATPaz ve Na-ATPaz enzimlerinin bozulması sonucu hücre dışına Ca, Na ve K              
kaçışı
-  Sinir zarlarının bozuluşu (çeşitli beyinsel fonksiyonların bozulması)
-  Hücre enzimlerinde bozulma
-  DNA tahribi
-  Kanser yapıcı etkisi
Mikrodalgaların kanser ile ilişkisi üç şekildedir. Mikrodalgaların kendisi kanser oluşturması , kanser yapıcı maddelerin hücreye girişini kolaylaştırması ve mevcut kanserli ortamın yaygınlaşmasını hızlandırmasıdır. Aynı zamanda DNA yı onararak kanseri engelleyen melatonini azaltmakta ve tümörün meydana gelmesini kolaylaştırmaktadır.

Ürünümüz anne karnındadaki fetusun elektromanyetik ortamdan korunmasına yardımcı olmaktadır ve  gebeliğin her ayında anne karnının büyümesini engellemeyecek esneklikte olup yandaki bağcıklar sayesinde bütün karın şekillerinde rahatlıkla ayarlanabilir şekildedir. Gümüş kumaşın tene temas ettiği alanlarda anti bakteriyel özelliği ile oluşabilecek bakterileri ortadan kaldırmaktadır.  Ilık suda deterjansız elde yıkanmalıdır. 5 beden olarak üretilmiştir.  TÜRKAK CONSEPT TEKNOLOJİ MERKEZİNDE  yapılan ölçümler neticesinde %90 koruma sağladığı onaylanmıştır.
CONSEPT  www.consept.com.tr   tel: 0090 262 643 5901

1 2 3 4 5 6 7 8

Design By Tasarimotesi.com
nfl hogan scarpe hogan donna tods online nike sneakers north face outlet north face shop ugg boots tods online sheepskin boots onitsuka tiger tory burch shoes moncler jackets spyder jacke spider ski clothing peak performance outlet columbia jackets herve leger dresses classic uggs supra babyliss pro jimmy choo ghd straightener mp3 headphones jimmy choo shoes chi sale babyliss curler supra shoes asics winter boots women snow boots asics running shoes puma shoes adidas shop salvatore ferragamo sheepskin footwear